Hintli Bajaj Auto’nun ülkemizdeki temsilcisi Kuralkan Holding tarafından geçtiğimiz yıl satışa sunulan Pulsar ailesi yeni modellerle büyümeye devam ediyor. Spor motosikletler arasında bu yılın en flaş modelleri arasında yer alan ve “Bajaj Pulsar Adventure Sport” adıyla da bilinen Pulsar AS150, spor ve macera sınıfındaki modellerin ideal birleşimini sunuyor. Atletik tasarımı ve güçlü altyapısıyla farklı yol ve arazi koşullarına meydan okuyan Bajaj Pulsar AS150, 6 bin 990 TL’lik çok özel lansman fiyatıyla Türkiye’de satışa sunuldu.

Bajaj Auto Uluslararası İş Birimi Başkanı Rekesh Sharma, Bajaj Pulsar Adventure Sport’un Türkiye’de satışa sunulmasından büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek şunları söyledi: “Pulsar Adventure Sport AS150 özellikle genç sürücülerin en sevdiği modellerden biri olacak. Gün içerisinde şehirdeki ulaşım ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra hafta sonu gezileriyle etrafı keşfe çıkmak istediklerinde de aynı motosikleti kullanabilecekler. Bu yeni nesil motosiklet trafikteki pratikliğini, ihtiyaç durumunda sağladığı yüksek güçle birleştiriyor. Pulsar AS150, Bajaj kullanıcıların maceracı ruhunu yansıtan ve sosyal hayatlarında iz bırakmayı seven yönlerini ortaya çıkaran bir model.”

Dünya klasındaki çizgileri sınıfında benzeri olmayan performansla birleştiren Bajaj Pulsar AS150, kaslı grenajı ve daha büyük siperliğiyle uzun yolda rüzgar direncini azaltırken, çift borulu şasi ve tekli monoşok amortisörüyle yüksek hızlarda bile güvenli sürüş sağlıyor. Sağlam altyapısına uygun olarak çift bujili ve hava soğutmalı 4 supaplı DTSi teknolojili, 9500 devirde 17 HP güç üreten motorla donatılan Pulsar AS150, sınıfındaki en güçlü motosikletlerden biri olarak ön plana çıkıyor.

Projektörlü ön farlarıyla sınıfında bir ilke de imza atan Bajaj AS150, kırmızı, siyah ve mavi olmak üzere üç renk seçeneğiyle tercih edilebiliyor.

Japon markalı motosikletlerin seviyesinde teknoloji ve üretim kalitesinin yanı sıra Çin markalı motosikletlerle yarışacak fiyat skalasına sahip olmasıyla farkındalığını arttıran Bajaj markası, Türkiye çapında Kuralkan Holding tarafından oluşturulan 131 adet yetkili servis ve 155 adet yetkili bayili yaygın satış/satış sonrası ağına sahip olmasıyla da bir adım öne çıkıyor.