Otokar, ticari araçlarda otobüs, kamyon ve semi treyler; savunma sanayii için ise çeşitli tiplerde tekerlekli ve paletli zırhlı araçlar ile kule sistemleri tasarlayıp üretiyor. Türkiye’nin ana muharebe tankı Altay Projesi’nde ana yüklenici de olan Otokar, savunma sanayii alanında Türkiye’nin en büyük özel sermayeli savunma sanayii kuruluşu ve Türk Silahlı Kuvvetleri’nin lider kara araçları tedarikçisi konumunda.

Otokar’ın iletişim danışmanlığını üstlenen Communication Partner ise, danışmanlık ve uygulama hizmetlerini PR, pazarlama iletişimi, değişim yönetimi ve iç iletişim başlıklarında topluyor. Bünyesinde bulunan tasarım departmanı ile ‘çizgi altı görsel tasarım’ hizmetleri de sunan ajans, markaların iletişim ortağı olma misyonunu sosyal medya iletişimi ve etkinlik yönetimi departmanlarıyla tamamlıyor.

Uluslararası İletişim Danışmanlığı Birliği (ICCO) Türkiye temsilcisi İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği’nin (İDA) üyesi olan Communication Partner’ın müşteri portföyünde; gıda, perakende, otomotiv, madencilik, STK, iş dünyası örgütleri, ilaç, gayrimenkul, inşaat malzemeleri, tekstil, IT, organizasyon gibi sektörlerden markalar bulunuyor.