Markanın 2007’den bu yana Türkiye’deki tek temsilcisi olarak faaliyet gösteren Şahsuvaroğlu Otomotiv, yoğun talep karşısında kampanyayı bu ayın sonuna kadar uzatma kararı aldı. 2020’de Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) tarafından“Yılın En Hızlı Büyüyen Otomobil Markası” seçilen Yeni Korando ve 2019’da “Yılın En hızlı Büyüyen Hafif Ticari Araç Markası” seçilen Musso Grand’da uygulanan dev kampanya ile 150.000TL’ye yüzde 0 faizle 12 ay vade avantajı yaratılıyor. Sahip olduğu yüksek güvenlik teknolojisiyle “SUV tahtının kralı” olarak tanımlanan yeni Korando 325.000TL’den, markanın pick-up modellerinin 4’üncü kuşak temsilcisi Musso Grand ise 265.000TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Ocak ayında başlayan, Korando ve Musso Grand’ın tüm modellerinde geçerli olan kampanya, 31 Mart tarihinde son bulacak.  

 “SUV tahtının kralı”

“SUV tahtının kralı” olarak gösterilen yeni Korando, 2019 yılı EURO NCAP verilerine göre, Avrupa’da en güvenli aile araçları sıralamasında yüksek puan alan modeller arasında yer alıyor. Yeni Korando, 2019 yılı EURO NCAP çarpışma testinden sınıfında en güvenli otomobili seçilerek, 5 yıldız alan tek SUV olma unvanını taşıyor. Can güvenliğinin bir opsiyon olarak değil bir standart olarak uygulandığı yeni Korando, otonom sürüş tekniklerinde çevresini algılayarak hiçbir şekilde insan müdahalesi olmadan hareket edebilen sürüş teknolojisiyle farkını hissettiriyor.

 Konfor ve verimlilik arasındaki mükemmel bir denge sunan yeni Korando, sahip olduğu yenilikçi güvenlik sistemleri ile sürücü güvenliğini zirveye çıkarıyor. Otomotiv sektöründe şimdiye kadar uygulanan en gelişmiş teknolojiye sahip olan yeni Korando, bu yönüyle güvenli sürüşü destekleyen alanında öncü bir yaklaşım sunuyor.

 Teknolojiden gelen güvenli mükemmellik

Cep telefonu ile senkronize edilen akıllı teknoloji
Geri görüş kamerası ile 360 derece görünüm
10.25” Hayalet Kadran ile tam dijital merkezi gösterge
DEEP CONTROL teknolojileri ile kusursuz güvenlik
AEBS: Bağımsız Acil Fren Sistemi ile çarpışma riski yok
LDW: Şeritten Çıkış Uyarısı ile şeritten çıkış yok
LKA: Şerit Koruma Asistanı ile elektrikli direksiyon sistemi
HBA: Uzun Far Asistanı ile farkar arası otomatik geçiş
SDA: Emniyetli Mesafe Uyarısı ile hız ve mesafe takibi
DAA: Sürücü Yorgunluk Uyarısı ile mola zamanı bildirimi
HSA: Yokuş Kalkış Sistemi ile fren basıncı koruması
ARP: Aktif Devrilme Önleyici ile virajlarda otomatik fren ayarı
HDC: Yokuş İniş Kontrolü ile güvenli inişler
ESS: Acil Durum Dörtlü Flaşör ile ani frenlerde araç uyarı sistemi
Otomatik Normal, Spor veya Kış sürüş seçimi 
 

En gelişmiş pick-up

 Şimdiye kadar üretilen en gelişmiş pick-up olarak gösterilen Musso Grand, sahip olduğu yüksek güvenlik duvarı ile dikkatleri üzerine çekiyor. SsangYong’un pick-up modellerinin 4’üncü kuşak temsilcisi Musso Grand, yüzde 79,2 si yüksek yoğunluklu ve gerilimli çelikten oluşan şasi ve yüksek güvenlikli 4 katman şasesi ile gövde sessizliğinin yanı sıra araç kabininde, otomobil konforunda sessizlik sağlıyor. 1441 lt ile sınıfının en geniş arka bagajının bulunduğu Musso Grand’ta bagaj havuzu, standart olarak sunuluyor.

 Dış tasarımında kaslı ve dinamik bir görünüme sahip olan Musso Grand, bu yönüyle kullanıcılarına benzersiz bir kimlik oluşturuyor. Yan tasarımındaki hacimli ve karakteristik çizgi; sağlam, estetik ve dinamik bir görünüm sunuyor. Dikiz aynalarına entegre edilmiş LED sinyaller ve zemin aydınlatma özelliği güvenli bir sürüş deneyimi sunarken, tozların kolayca temizlenebilmesine olanak sağlayan kapı eşikleri de kullanım kolaylığı getiriyor. İç tasarımında ergonomik ve geniş, 27 derecelik sırt eğimine sahip arka koltukları ile hem önde hem de arkada seyahat edenlere oldukça ferah ve rahat bir alan sağlıyor.

 Ayrıca, ayarlanabilir 4X4 kontrol düğmesi ile zorlu yol şartlarında konforlu bir sürüş sunuyor. Önde çift salıncak helezon yaylı süspansiyonu, arkada ise 5 noktadan bağlantılı bağımsız süspansiyon sistemi ile kullanıcılarına tam anlamıyla binek otomobil konforu sağlıyor. Türkiye’de 181 beygir güç üreten 2.2 dizel motora sahip; 4x2 manuel ve otomatik, 4x4 otomatik şanzıman seçenekleri ile satışa sunuluyor.

 Gücünü ergonomiden alan yüksek teknoloji

Ergonomik gösterge ve kontrol düğmeleri tasarımı
Cep telefonu ile senkronize edilen akıllı teknoloji
8 inç Multimedya Sistem
3.5 inç LCD ekranlı yol bilgisayarı
ESP: Elektronik Denge Programı
HDC: Yokuş İniş Kontrol sistemi
HSA: Yokuş Kalkış Sistemi
EBD: Elektronik Fren Kuvvet Dağılımı
ESS: Acil Duruş Sinyali
TCS: Çekiş Kontrol Sistemi