Hayata Değer Katan Mutlu Akü’nün, OGD işbirliğiyle düzenlediği fotoğraf yarışmasında ikinci dönem başladı. Katılım için OGD üyesi olma şartı aranan yarışmada katılımcılar 5 Şubat 2018 tarihine kadar “www.mutlufotoshow.com” internet adresine girip, üyeliklerini oluşturabilecek ve fotoğraflarını yükleyebilecekler. İki ayda bir yapılan değerlendirmelerle her dönemin ilk 3 sırasını alan katılımcılar 3 bin, 2 bin ve bin TL’lik teknoloji market hediye çeki sahibi olacak.
 
Mutlu Akü’nün sanat ve otomobil tutkusunun buluştuğu fotoğrafları ödüllendireceği yarışmanın büyük finali ise 2018 yılı Nisan ayında “Türkiye’de Yılın Otomobili Gala Gecesi”nde gerçekleştirilecek. Finalde, birincilik elde eden tüm fotoğraflar arasında yapılacak değerlendirme sonunda, “Yılın Otomobil Fotoğrafı” açıklanacak ve yılın birincisi büyük ödülü kazanacak. Yarışma boyunca dereceye giren fotoğraflar final günü düzenlenecek fotoğraf sergisinde ziyaretçilerle buluşacak.
 
Fotoshow yarışmasının jürisi ise, Mutlu Akü CEO’su Göksel PAKER, Otomotiv Gazetecileri Derneği Başkanı Ufuk SANDIK ve  profesyonel fotoğraf sanatçısı Sefa YAMAK gibi deneyimli isimlerden oluşuyor.