31 Aralık 2016 tarihine kadar yetkili bayilerden sıfır Pulsar satın alanlar arasından düzenlenen yarışmaya katılıp kazanan 25 kişi egzotik Hindistan gezisine giderken, yarışmaya katılanlar arasından 50 kişi de Türkiye turu ile ödüllendirilecek. Ayrıca, Pulsar test sürüşüne katılanlar da sürpriz hediyeler kazanma şansı elde edecek.

Türkiye’de Kuralkan Holding bünyesinde faaliyet gösteren dünyanın en büyük üçüncü motosiklet üreticisi Bajaj, sport segmentindeki modeli Pulsar için 31 Aralık tarihine kadar devam edecek “Sür ve Kazan” yarışması düzenledi. Bu tarihe kadar “sıfır kilometre” bir Pulsar modelini satın alanlar, aldıkları motosikletle çekilmiş fotoğraflarını Facebook uygulamasına yükleyerek yarışmaya katılmaya hak kazanacaklar. Yüklenen bu fotoğraflar arasından en çok beğeni alan 25 kişi Hindistan’ın büyülü dünyasında Bajaj tarafından konuk edilecek. Yarışmaya katılan 50 kişi de 7 günlük Türkiye turu ile Anadolu’nun binlerce yıllık tarihini keşfetme şansına sahip olacak.

Tüm dünyada ‘Pulsar Maniac’ olarak adlandırılan ve Bajaj Pulsar kullanıcılarını bir araya getiren ‘Pulsar Çılgınlığı’ etkinlikleri kapsamında düzenlenen yarışmaya katılanlar, üstün teknoloji ürünü bir motosiklete sahip olmanın yanı sıra yarışmaya da katılarak tatlı bir heyecan yaşayacaklar. Tac Mahal’den Hindistan’ın farklı ve özel dünyasını yakından tanıma fırsatını elde edecek 25 talihli ayrıca dünyanın üçüncü büyük motosiklet üreticisi Bajaj fabrikasında ağırlanarak, son teknoloji ürünü Pulsar’ların üretimini yerinde inceleyebilecekler. Bu talihlileri ayrıca bir de sürpriz bekliyor. Hindistan’ın en iyi motor akrobasi ekibi GHOST RYDERz’ın heyecan ve adrenalin dolu gösterisi de yarışmayı kazanan talihlilerin unutamayacakları anlar arasındaki yerini alacak.

Yarışmaya katılan 50 kişi de Türkiye turuna çıkmanın tadını yaşayacaklar. Anadolu’nun eşsiz güzellikleri ve tarihini doyasıya yaşayacak olanlar, Ege’den Akdeniz’e sahilde olmanın da keyfini çıkaracaklar. Yeni tatlar deneyecek olan talihlileri ayrıca muhteşem bir gala gecesi ve sürprizlerle dolu bir gezi programı bekliyor.

Tüm bunların yanı sıra, Pulsar test sürüşüne katılıp, test motoruyla fotoğraf çekilerek Facebook/bajajpulsarturkiye sayfasının duvarında #pulsarçılgınlığı hashtagi ile paylaşıp, yarışma için açılacak Facebook albümünde en çok beğeniyi alan 500 kişiye TP-link marka taşınabilir şarj aleti, Pulsar kahve bardağı ve termos hediye edilecek. Ayrıca, Pulsar test sürüşüne katılan herkese özel Pulsar anahtarlığı hediye edilecek.

İlklerin Markası “Bajaj Pulsar”

Patenti Bajaj’a ait olan ve Bajaj Pulsar RS 200 ile NS 200 modellerinde kullanılan dünyanın ilk 3 bujili ateşleme sistemine sahip 4 supaplı bu teknoloji; enjeksiyonlu ve sıvı soğutmalı güç ünitesi ile birlikte 24.5 HP’lik güç üreterek yüksek hızlara erişebilmeye imkan tanıyor. 6 ileri vitesli şanzımanı ve Nitrox şok emicili özel süspansiyon sistemiyle sunduğu sürüş özellikleriyle motosiklet severlerin beğenisini kazanan Bajaj Pulsar RS 200, yüksek performans beklentilerini rahatlıkla karşılayabiliyor. Özel tasarlanmış güçlü şasenin yanı sıra Exhaust Tec performans egzozu ve ABS sistemli frenleriyle de yarış pistlerindeki performansı motosiklet tutkunlarına sunuyor. Ayrıca commuter segmentinin de sınıfının en güçlüsü unvanına sahip PULSAR NS 150 de hem sürüş konforu, hem gücü ve kaslı görünümü ile kısa zamanda segmentinin en beğenilen ürünleri arasında yerini aldı.